3G MACHINERY - Špeciálne pokrytie urobí z vášho štadióna multifunkčné miesto.
Novinky » Špeciálne pokrytie urobí z vášho štadióna multifunkčné miesto.

Špeciálne pokrytie urobí z vášho štadióna multifunkčné miesto.

Firma SYGNATURE FLOORING SYSTEM  má už viac ako 16 rokov skúseností s modulárnymi pokrytiami. Proces výroby podlieha vo firme normám ISO 9001 a 14001 za veľmi dôslednej kontrole kvality. Jednotlivé pokrytia sú navrhnuté a skonštruované tak, aby vyhovovali záťažiam, ktoré sú na ne kladené.

ArmorDeck 3 /so spevnenou spodnou stranou panela/

Vďaka tomuto modulárnemu systému, získate ideálnu ochranu trávnika. Toto pokrytie je možné využiť na vyššie zaťaženie. Znesie oveľa vyššie zaťaženie ako ArmorDeck 1 a ArmorDeck 2. Ideálny na prepravu strojov a tak isto sa používa ako ochrana trávnika v miestach kde sa stavia pódium. ArmorDeck 3- má oproti nižším pokrytiam (AD1 a AD2) zo spodnej strany prizváranú ešte zosilnenú vsrtvu, ktorá robí tento typ pokrytia ešte viac odolnejšívoči záťaži.

Systém zapájania jednotlivých panelov metódou „cam lock “ má oveľa dlhšiu životnosť ako systémy používané na iných typoch pokrytia. V ponuke sú aj koncové panely, ktoré umožňujú ukončenie plochy a zabezpečenie hladkému prechodu áut, strojov a mechanizmov na plochu. Tieto koncové panely, majú vrúbkovitý povrch aby zlepšili trakciu a majú ten istý patentovaný systém zapojenia k panelom „cam lock“.

 

ľahký prechod techniky modul panela ArmorDeck systém zapojenia "cam-lock"

Viac informácií nájdete tu.

EVENTDECK 1

Moduly EventDeck 1 patria j najobľúbenejším pokrytiam.  Je ideálny na použitie tam, kde sa uvažuje s použitím len ľahkej techniky a záťaže. Tento typ pokrytia je ekonomicky výhodnejší a umožní vám skutočne multi funkčné použitie štadióna. Toto pokrytie je možné použiť na všetky odrody tráv či už teplomilné alebo zvládajúce aj chladnešie podmienky.

 Plocha štadióna o rozlohe 7.432 m2 je možné pokryť modulmi EventDeck 1 pri počte 20 ľudí za 5-6 hodín a za 5 hodín pomocou 16 ľudí ho demontovať.

Viac informácií nájdete tu.

EventDeck Ultra 1

Patrí medzi panely, ktoré zvládnu stredné zaťaženie. Panely UltraDeck sú podstatne väčšie u užšie ako sú panely ArmorDeck. Ich použitie je ideálne na miesta, kde sa používajú ľahšie vozidlá,kolesové vysokozdvižné vozíky atď. Každý panel UltraDeck 1 je bilaterálne štruktúru pre lepšie rozloženie váhy. Pretože panely EDU 1 boli vypracované do väčších rozmerov, ľahko ich aj jedna osoba zoberie a nainštaluje na potrebné miesto. Zvyšuje sa tým tak produktivita a jedno ihrisko tak 10 ľudí vyskladá za 9-13 hodín.

Systém spájania a rozpájanie panelov si nevyžaduje použitia nástrojov. Panely sú konštruované tak, že aj pri otočení panelu o 90°, ostával panel zapojený.

Spodná strana panelu Systém spájanis panelov samec-samica povrchová štruktúra pre lepšie rozloženie váhy

Viac informácií nájdete tu.

V prípade záujmu nás kontaktujte a vypracujeme vám individuálnu cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.